جمعه, 12 آبان 1396 21:46

گردهمایی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

اولین گردهمایی کمیته همگانی فدراسیون اسکی برگزار شد

اولین گردهمایی کمیته اسکی همگانی فدراسیون اسکی با شعار" ورزش اسکی برای همه جامعه" روز سه شنبه نهم آبان ماه در سالن کنفرانس پیست بین المللی اسکی شمشک برگزار گردید.

این گردهمایی با حضور سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی ، کیوان محبی زنگنه رئیس کمیته همگانی فدراسیون و 13 مسئول کمیته همگانی هیئت های اسکی استان ها با محوریت کارگاه آموزشی اسکی همگانی ، هماهنگی برنامه های اسکی همگانی در سراسر کشور ، برگزاری جشنواره های مختلف اسکی در استان ها خصوصا جشنواره روز جهانی برف وآشنایی با سامانه عضوگیری فدراسیون ، برگزار و از نقطه نظرات و پیشنهادات مختلف روسای کمیته همگانی استان ها نیز استقبال شد.

سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت گسترده کمیته همگانی فدراسیون اظهار داشت ، حوزه همگانی یکی از سه بخش مهم وظایف و رسالت فدراسیون ها است .فعالیت های فدراسیون ها طبق تاکید وزارت ورزش و جوانان بر رئوس قهرمانی ، آموزش و همگانی برنامه ریزی شده و نگاه فدراسیون به ورزش اسکی توسعه محور و سراسری است.

وی افزود باید استان ها در حوزه همگانی فعالیت بیشتر و ویژه ای داشته باشند و از  روسای هیئت های اسکی استان ها و مسئولین کمیته های همگانی توقع داریم تا با نگاهی متفاوت و اندشمندانه به بخش همگانی توجه نمایند.

رئیس فدراسیون اسکی گفت برگزاری جشنواره ها و رویدادهای همگانی یکی از راه های خوب و اثرگذار برای توسعه اسکی است و هرچه تعداد اسکی بازان سراسرکشور بیشتر باشند آینده موفق تری را در حوزه قهرمانی خواهیم داشت.

کیوان محبی زنگنه رئیس کمیته همگانی فدراسیون اسکی در ادامه برگزاری کارگاه آموزشی اسکی همگانی اظهار داشت همگانی نمودن اسکی در سراسر کشور اولین گام جهت رشد و اعتلای رشته اسکی است که با همکاری هیئت های استانی این مهم تحقق خواهد یافت.

محبی زنگنه اضافه کرد بسیاری از مردم به رشته ورزشی اسکی و ورزش های زمستانی علاقمند هستند و تصمیم دارند به این ورزش بپردازند اما عدم آشنایی صحیح از چگونگی دسترسی به پیست ها ، عدم آشنایی با لوازم اسکی و عدم آگاهی کافی از نحوه آموزش باعث شده تا افراد از اسکی دور بمانند. در اینجا وظیفه کمیته همگانی هیئت های اسکی استان ها ایجاد پل ارتباطی میان مردم ، فدراسیون و پیست های اسکی است که می بایست با ابداع طرح های جدید و خلق راهکارهای متفاوت افراد و علاقمندان به رشته اسکی را جذب نموده و با ایجاد تعامل بیشتر با آموزش و پرورش ، دانشگاه ها و سازمان ورزش شهرداری از تمامی پتانسیل های موجود برای همگانی نمودن اسکی استفاده نمایند.

در اولین گردهمایی مشترک همگانی فدراسیون اسکی ، مسئولین کمیته های همگانی استان های همدان ، مرکزی و چهارمحال بختیاری غایب بودند که مقرر گردید تا پایان آبان ماه از طرف روسای هیئت های این سه استان مسئول مربوطه به فدراسیون اسکی معرفی گردد.

دومین گردهمایی همگانی اسکی با میزبانی استان زنجان اواخر آذرماه برگزار خواهد شد.

خواندن 462 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « تبریک کمیته همگانی »

Search