شنبه, 04 خرداد 1398 18:35

پیام تسلیت رییس هیئت اسکی شمیرانات به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت علی (ع)

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

شب های قدر اوج معنویت رمضان است، شب هایی است که زندگی مومن در آن سراسر رنگ خدا می گیرد، پهنه ای است که روزه دار، بر آن می ایستد و در خلوت پر راز شب با عبودیت محض در پیشگاه خدا همه چیز و حتی خود را به فراموشی می سپارد.

شبی است که خورشید فروزان حیات امام علی علیه السلام، در افق روز نوزدهم رمضان سال چهلم هجری در آسمان شهر کوفه به خون نشست و شمشیر مسموم نفاق و کین، فرق انسان عدالت گستری را شکافت که برترین خلق پس از رسول خدا صلی الله علیه و آله بود.

حضرت مولای متقیان، امام علی (ع) فرزند کعبه و شهید محراب، حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است که مانند موجی در دریای بیکران انسانیت گسترش یافت و تا سواحل دوردست کمال پیش رفت.

او همانند ابری است که همواره بر بیکران دل‌های مشتاق، رحمت و آزادگی فرو می‌بارد و حماسه‌آفرینی است که ملائک آسمان بر دستان توانایش در خیبر و خندق و بدر و حنین بوسه می‌زدند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت سالروز شهادت مولای متقیان، امیر المومنین (ع)، صوت عدالت انسانی که دنیای آن زمان تاب و تحمل عدالت ایشان را نداشت را به عموم مسلمانان جهان، توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف ویژه حضرت حق در شب های قدر را برای ورزشکاران عزیز از خداوند منان مسئلت می نمایم.

کیوان محبی زنگنه

خواندن 122 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 04 خرداد 1398 18:58

Search