چاپ کردن این صفحه
یکشنبه, 27 مهر 1399 17:49

اطلاعیه فدراسیون اسکی جهت تمدید و ثبت نام کد فیز بین المللی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی هیِت اسکی شمیرانات به نقل از فدراسیون اسکی ورزشکاران رشته‌های اسکی آلپاین، صحرانوردی، اسنوبرد و اسکی نمایشی (فری استایل) از روز دوشنبه ٢٨ مهرماه لغایت دوشنبه ۱٢ آبان‌ماه ۹۹ فرصت دارند جهت ثبت‌نام و یا تمدید کد فیز خود مبلغ یک میلیون تومان به شماره حساب 0106509847008 بانک ملی ایران به نام فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران واریز نمایند و با در دست داشتن فیش واریزی، جهت پر کردن فرم مربوطه به دفتر فدراسیون اسکی مراجعه نمایند.

ورزشکاران محترم می‌توانند جهت ثبت نام کدفیز روزهای شنبه تا چهارشنبه (به جز روزهای تعطیل) از ساعت ٨ الی ۱۴ به دفتر فدراسیون اسکی مراجعه فرمایند.

لازم به ذکر است حضور شخص متقاضی دریافت کد فیز در محل فدراسیون با همراه داشتن اصلی و یا کپی پاسپورت و یا کارت ملی جهت تائید اطلاعات الزامی است و ورزشکاران زیر ۱۸ سال باید به همراه ولی قانونی خود و مدارک مربوطه جهت ثبت‌نام مراجعه نمایند.

اسکی بازان ساکن در استان‌های غیر از تهران و البرز باید با مراجعه هیأتهای اسکی استان خود مراحل دریافت کد فیز را انجام دهند.

با توجه به نیاز ثبت اثر انگشت ورزشکاران به صورت حضوری و برای جلوگیری از تجمع احتمالی، لازم است پیش از مراجعه برای تعیین زمان بندی حضور در محل فدراسیون با شماره ۲۶۲۰۶۲۳۰ تماس حاصل فرمایید.

خواندن 173 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 27 مهر 1399 17:59