سه شنبه, 02 آذر 1400 18:49

جلسه هم اندیشی و بررسی راهکارهای توسعه اسکی شمیرانات برگزار شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جلسه هم اندیشی و بررسی راهکارهای توسعه رشته اسکی در شهرستان شمیرانات به میزبانی اداره ورزش و جوانان شمیرانات با حضور رییس هیات ، نایب رییس بانوان و خزانه دار در محل اداره ورزش و جوانان برگزار و مصوبات جدیدی به تصویب رسید.
در این جلسه امید قمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ضمن تقدیر و تشکر از رییس ، نایب رییس ، هیئت رئیسه و تمامی مسئولین و اعضای کمیته های هیات اسکی شمیرانات ، عملکرد این هیات را فراتر از هیات شهرستانی دانست و با ارائه پیشنهادات جدید خواستار برگزاری مسابقات قهرمانی شهرستان در رشته های آلپاین ، اسنوبرد و اسکی کوهستان در فصل اسکی پیش رو شد.


قمی در بخشی از سخنانش نیز اعلام کرد با توجه به وسعت شهرستان شمیرانات و قرار گرفتن ۳ پیست اسکی بین المللی هیات های لواسان ، رودبارقصران و شمشک دربندسر فعال گردند و زیر نظر هیات اسکی شمیرانات به فعالیت خود ادامه دهند.
وی افزود هیات اسکی شمیرانات پتانسیل حضور افراد موثر و تاثیرگذار را در هیئت رییسه خود داشته و جا دارد تعداد بیشتری از علاقمندان در ارکان اصلی این هیات حضور داشته باشند.


زهرا عابدی مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات با قابل قبول بودن عملکرد هیات اسکی شمیرانات در سال های گذشته از این هیات به عنوان هیات برتر شمیرانات نام برد و پیشنهاد استعدادیابی و نخبه یابی در سطح شهرستان ، جهت رشته های آلپاین و اسنوبرد را به ارکان هیات اسکی ارائه داد.
کیوان محبی زنگنه رییس هیات اسکی شمیرانات با ارائه گزارش عملکرد فصل گذشته از حمایت های همه جانبه اداره ورزش و‌جوانان، هیات اسکی استان تهران و فدراسیون اسکی تقدیر و تشکر نمود و اظهار کرد در فصل اسکی پیش رو جشنواره های متنوعی را برنامه ریزی کرده ایم که با هماهنگی اداره ورزش و هیات اسکی استان تهران مسابقات رشته های مختلف و جشنواره روز جهانی برف را در پیست اسکی دربندسر و توچال برگزار خواهیم نمود.


محبی اضافه کرد در برنامه های تلویزیونی شبکه ورزش سعی در تشویق عموم جامعه برای گسترش رشته اسکی و همگانی نمودن آن داریم مضاف بر اینکه با چاپ تنها مجله اسکی ایران به نام مجله اسکی چهارفصل گام پویایی در معرفی رشته ورزش اسکی برداشته ایم.


پانته آ ساوجی شمشکی نایب رییس بانوان هیات اسکی شمیرانات نیز در خصوص مدارس اسکی خصوصی که در شهرستان شمیرانات به فعالیت می پزدازند و این امر نیز سهم به سزایی در استعدادیابی و گسترش رشته اسکی دارد اعلام کرد در فصل اسکی جاری با تمام توان و بهره گیری از امکانات پیست های اسکی سعی در استعدادیابی و نخبه یابی رشته های آلپاین و اسنوبرد خواهیم داشت و پس از شناسایی افراد ایشان را به کمیته های مربوطه جهت تمرین و اردوهای مناسب معرفی خواهیم نمود.
در این جلسه مقرر گردید گردهمایی مدیران پیست های اسکی با حضور نماینده هیات اسکی استان تهران و فدراسیون اسکی جهت هماهنگی و تعامل بیشتر برگزار گردد.


امید قمی رییس اداره ورزش و‌جوانان شمیرانات، زهرا عابدی مسئول امور بانوان ، امیر موسی زاده مسئول امور هیات ها ، کیوان محبی رییس هیات اسکی ، پانته آ ساوجی شمشکی نایب رییس بانوان و بهروز ابوالفتحی خزانه دار در جلسه هم اندیشی رشته اسکی حضور داشتند.

خواندن 1744 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 آذر 1400 18:52

Search